KONST / Litografier / Grafiskt blad 13636509
nr 1363 6509
Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 64x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:35:01
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)